Nieuws

Terugblik: ‘In 2021 werd ons fonds langzaam financieel gezonder’

Het Verkort Jaarverslag 2021 staat online. Kijk met ons terug op wat er afgelopen jaar speelde bij ons fonds. Zoals elk jaar hebben we voor uw gemak de belangrijkste cijfers van afgelopen jaar op een rijtje gezet. Het volledige jaarverslag 2021 staat natuurlijk ook online, voor wie echt alle achtergronden wil weten.

In het Verkort Jaarverslag

Ook dit jaar komen weer enkele bestuursleden aan het woord: Iris Blankers praat u bij over enkele stappen die we afgelopen jaar hebben gezet naar het nieuwe pensioenstelsel. En Ivo Krikke blikt met u terug op een jaar waarin we ons fonds langzaam financieel gezonder zagen worden. Nieuwsgierig? Lees dan snel verder

 • Ivo Krikke: ‘In 2021 werd ons fonds langzaam financieel gezonder’
 • de belangrijkste cijfers van 2021
 • de financiële situatie van ons fonds
 • over uw pensioen
 • bestuurslid Iris Blankers praat u bij over het nieuwe pensioenstelsel
 • werkgevers en ons fonds
 • raad van toezicht en verantwoordingsorgaan over ons bestuur

Lees het Verkort Jaarverslag 2021 online.

Meer lezen: het (volledige) jaarverslag

In het Verkort Jaarverslag stippen we alleen enkele belangrijke onderwerpen aan. Wilt u meer weten, lees dan verder in het (volledige) jaarverslag 2021. Daarin maken we de balans op en legt ons bestuur verantwoording af over het gevoerde beleid.

In het (volledige) jaarverslag leest u ook meer over:

 • aantallen deelnemers
 • onze verplichtingen
 • ons vermogen
 • kosten van de pensioenregeling
 • de jaarrekening

Download het (volledige) jaarverslag 2021.